0

تنها با شعار دادن مشکلات حل نمی‌شود

تنها با شعار دادن مشکلات حل نمی‌شود
بازدید 50

به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله شعبانی در شورای اداری استان همدان ضمن خیر مقدم به مسافران، اما لازم است مراقبت از حرمت ماه مبارک رمضان مورد توجه مسئولان قرار گیرد.
وی با اشاره به اینکه انتخابات سال گذشته نشان دهنده همت بلند ملت ایران بود، افزود: امیدواریم افرادی که مورد اعتماد مردم قرار گرفتند، این مسئولیت به معنای واقعی کلمه برای آنها مبارک باشد.
شعبانی ادامه داد: شرط مبارک بودن مسئولیت‌ها این است که از این موقعیت برای خدمت به مردم استفاده شود. در دهه اول انقلاب، به دلیل آنکه هنوز درگیر بروکراسی ادارات نشده بودیم، شاهد موفقیت‌هایی در عرصه اقتصاد بودیم.
امام جمعه همدان با بیان اینکه رشد تولید با مشارکت مردم، تفکری بود که در اول انقلاب مطرح شد، گفت: متأسفانه روند اداری کشور به سمتی رفته که امروز باید از آن به عنوان یک دیکتاتوری ساختار یاد کنیم.
وی افزود: برای مردم تفاوتی ندارد چه کسی مسئول است، مردم از ما کار و رفع مشکلاتشان را می‌خواهند. نیازمند طراحی ساز و کار مورد نیاز در عرصه مردمی سازی هستیم.
شعبانی با اشاره به اینکه معنای مردمی سازی، یعنی جهاد عمومی در عرصه تولید ثروت است، گفت: مردم احساس می‌کنند تولید مشکل است و لذا به سمت خرید دلار و یا طلا حرکت می‌کنند.
وی با بیان اینکه یکی از شاخص‌های پیشرفت کشور، مشارکت مردم در عرصه تولید ثروت است، ادامه داد: مراقب باشیم تنها به چاپ چند بنر در سطح شهر اکتفا نشود و مردم هیچ‌جا تحقق شعار سال را احساس نکنند
شعبانی با اشاره به اینکه برای تحقق شعار سال از نخبگان دانشگاهی و عرصه تجارت استفاده شود، اظهار کرد: تولید ثروت در اسلام یک امر ارزشمند است، تولید حداکثری همراه با مصرف عادلانه زمینه ساز پیشرفت کشور است.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *