0

وثوق مردمی به کمیته امداد را باید قدر دانست

وثوق مردمی به کمیته امداد را باید قدر دانست
بازدید 34

به گزارش خبرنگار مهر، سیدحامد عاملی شامگاه یکشنبه در مراسم افطاری ایتام و محسنین در مجمع الغدیر اردبیل اظهار کرد: خیرین، نیکوکاران و حامیان ایتام با تاسی به امام حسن مجتبی (ع) که ملقب به کریم اهل بیت است در عرصه کمک به همنوع ورود پیدا کرده و مجاهدت آنها در این سنگر ستودنی است.
وی خاطرنشان کرد: دولت به تنهایی قادر نیست مساعدت از خانواده های نیازمند را با وسعت رفع حاجات آنها انجام دهید که در این زمینه باید ظرفیت های مردمی و موسسات خیریه را قدر دانست.
استاندار اردبیل با قدردانی از تلاش کمیته امداد استان اردبیل در جذب حامیان و خیرین و افزودن بر وثوق و اعتماد مردمی در کمک به نیازمندان و اقشار آسیب پذیر بیان کرد: این وثوق و اعتماد را باید بزرگترین سرمایه این نهاد ارزشی و انقلابی دانست که در 45 سال اخیر به دست آمده است.
عاملی تنوع خدمات ارائه شده کمیته امداد را در قالب دوره های آموزشی اعم از حرفه آموزی، تلاوت قرآن، کلاس های هنری و فرهنگی یادآور شد و تصریح کرد: در سایه برگزاری این دوره ها و کلاس های آموزشی دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش این نهاد در جشنواره ها و رویدادهای ملی خوش درخشیده و موفق به کسب جایگاه های برتر شدند.
وی با اشاره به دو رویکرد کمیته امداد در ایام ماه مبارک رمضان امسال گفت: خواسته اول کمک های مردمی به ویژه خیرین و متمولین استان است تا کمیته امداد را در تهیه سبد معیشتی برای 44 هزار خانوار کمک و یاری برسانند.
استاندار اردبیل افزود: در کنار این امر مهم حامی یابی 10 هزار نفری برای افزایش سرانه پرداختی کودکان تحت پوشش طرح اکرام ایتام و محسنین هدفگذاری شده که امیدواریم با مساعدت اهالی خیرخواه و نیک اندیش استان اردبیل کمیته امداد در هر دو هدف خود بتواند شایسته عمل کند.
عاملی اظهار کرد: کارآفرینی و اشتغالزایی کمیته امداد نیز با هدف توانمندسازی خانواده ها حرکت ارزشمندی است که می تواند خودکفایی خانواده های تحت پوشش را به همراه داشته باشد که این امر مهم در سال جاری با کمک بانک ها دنبال خواهد شد.
استاندار اردبیل در بدو ورود به مجتمع فرهنگی – تربیتی الغدیر کمیته امداد اردبیل از کلاس های آموزش نقاشی، قرآن خوانی، قصه گوئی، مهارتی و تولید صمایع دسی به همت مددجویان تحت پوشش و دانش آموزان و دانشجویان این مجموعه بازدید و از ایتام تحت پوشش کمیته امداد دلجوئی کرد.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *