0

تامین آب پایدار به یکی از چالش‌های اساسی کشور تبدیل شده است

تامین آب پایدار به یکی از چالش‌های اساسی کشور تبدیل شده است
بازدید 48

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله علیرضا اعرافی سه‌شنبه پیش از ظهر سه شنبه در دیدار نوروزی با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم اظهار کرد: افزایش مشارکت مردم با عنایت به شعار سال که مقام معظم رهبری آن را «جهش تولید با مشارکت مردم» نامیدند، می‌تواند بسیاری از امور را گره‌گشایی کند.
مدیر حوزه‌های علمیه ابراز کرد: سلامت و آینده جامعه با کشاورزی و دامداری یک پیوند ناگسستنی دارد و این حوزه نیز بایستی کارشناسی دنبال شود ضمن اینکه عرضه تنظیم بازار نیز مستلزم پیگیری بیشتری می‌باشد.
آیت الله اعرافی تصریح کرد: امروز تأمین آب پایدار به یکی از چالش‌های اساسی تبدیل شده که به همین دلیل بهینه‌سازی مصرف آب ضرورت دوچندانی دارد.
وی در ادامه با بیان اینکه روند تخریب باغ‌ها باید متوقف شود افزود: سازمان جهاد کشاورزی در این زمینه و در جهت حفظ اراضی و منابع طبیعی و باغات نقش مهمی دارد.
مدیر حوزه‌های علمیه گفت: کلیه طرح‌ها می‌بایست علمی و به صورت تخصصی دنبال بشود و رویکرد علمی، فنی و کارشناسی مقوله‌هایی هستند که باید در همه امور به آنها اهتمام داشت.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *