0

بازرسی از ۱۳۰۰ واحد صنفی در استان بوشهر انجام شد

بازرسی از ۱۳۰۰ واحد صنفی در استان بوشهر انجام شد
بازدید 33

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی صفوی صبح سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هزار و ۳۶۱ گشت مشترک بازرسی از سوی اداره کل صمت استان با همکاری دستگاه‌های مربوطه نظیر تعزیرات حکومتی، بهداشت و درمان، اتاق اصناف، بسیج اصناف، اداره اماکن نیروی انتظامی، جهاد کشاورزی و غیره طی دو شیفت صبح و عصر در سراسر استان اجرا شده است.
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از بازرسی بر نحوه عرضه کالا و خدمات هزار و ۳۶۱ واحد صنفی در سطح استان از طریق اجرای گشت مشترک نظارتی بازار ویژه عید نوروز و ماه رمضان طی دهه اول فروردین ماه سال جاری ۱۴۰۳ خبر داد.
وی عنوان کرد: در اجرای طرح نظارتی بازار ویژه ایام نوروز و ماه مبارک رمضان طی بازدیدهای صورت گرفته از نحوه چگونگی عرضه کالا و خدمات در واحدهای صنفی، بیش از ۲۰۰ پرونده تخلف به ارزش سه هزار و ۸۳۹ میلیون ریال به دلیل گران فروشی، عدم درج قیمت، تداخل صنفی، عدم ارائه فاکتور، عدم اجرای موارد بهداشتی و غیره تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارجاع شده است.
مدیرکل صمت استان بوشهر از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هر گونه تخلف صنفی گزارش خود را از طریق شماره تلفن ۱۲۴ یا سامانه برخط پاسخگویی گزارش کنند تا در سریع‌ترین زمان رسیدگی شود.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *