0

روستاها در مرکز توجهات اشتغال زایی استان سمنان خواهند بود

روستاها در مرکز توجهات اشتغال زایی استان سمنان خواهند بود
بازدید 28

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد رضا هاشمی بعد از ظهر سه شنبه در نشست کارگروه اشتغال استان سمنان در استانداری، ضمن اشاره به ضرورت به کار گیری از تمام ظرفیت‌ها برای اشتغال، تاکید کرد: ایجاد فرصت‌های شغلی در واحدهای تولیدی از جمله مؤلفه‌هایی است که باید مدنظر قرار گیرد.
وی با بیان اینکه این موضوع به خصوص با توجه به شعار سال و جهش تولید از طریق به کارگیری ظرفیت مشارکت حداکثری مردم در دستور کار استانداری سمنان قرار خواهد گرفت، افزود: توجه به روستاها در این زمینه یکی از اولویت‌های ما خواهد بود.
استاندار سمنان با بیان اینکه روستاها در مرکز توجهات اشتغال زایی استان سمنان خواهند بود، گفت: نیمی از اشتغال حوزه جهاد کشاورزی استان به روستاها اختصاص می‌یابد.
هاشمی شرکت‌های دانش بنیان را دومین اولویت برای تحقق شعار سال در استان دانست و ابراز کرد: به کارگیری فارغ التحصیلان دانشگاهی و تحصیل کرده اولویت دیگر کارگروه تخصصی استان در سال جاری باشد.
وی همچنین افزود: طرح‌های اشتغال زایی تقاضا محور است، ضرورت دارد تا در راستای تثبیت جمعیت در روستاها و تقویت اشتغال و فرصت‌های شغلی در سطح روستاها بویژه برای جوانان روستایی، اقدامات ترغیبی در این بخش باید در دستور کار باشد

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *