0

روز قدس تجدید میثاق با آرمان های امام راحل است

روز قدس تجدید میثاق با آرمان های امام راحل است
بازدید 49

سرهنگ علیرضا مهدی در گفت وگو با خبرنگار مهر با اشاره بر ضرورت مشارکت آحاد مردم در راهپیمایی روز قدس اظهار کرد: سال گذشته شاهد جنایات ددمنشانه رژیم فاسد صهیونیست در سرزمین غزه بودیم اگرچه این جنایات مربوط به سال‌های اخیر نبوده و از ۷۵ سال پیش شاهد این جنایات بودیم و این رژیم تمام توان خود را بکار گرفته که این سرزمین‌ها را تصرف و سرکوب کنند.
فرمانده ناحیه سپاه ساوه افزود: سال گذشته تمام خطوط قرمز از سوی این جنایتکاران با هم پیمانی سازمان بین الملل نادیده گرفته شد و شاهد کشته شدن هزاران نفر از زن و مرد و بچه‌های بیگناه غزه زیر توپ و تانک مهم‌تر از آن گرسنگی بودیم و آیا نسل کشی واضح‌تر از این وجود دارد.
سرهنگ مهدی با بیان اینکه اقدامات وحشیانه صهیونیست تمامی قوانین و عرف بین‌الملل را زیر پا گذاشته است، گفت: این جنایتکاران حتی از ورود کمک‌های بشردوستانه به غزه جلوگیری می‌کنند و به معنای واقعی مردم مظلوم غزه، تحریم تاریخ را تجربه کردند.
وی با اشاره به اینکه اکنون شاهد وضعیت نابسامان مردم مظلوم غزه هستیم، گفت: رژیم صهیونیستی و عمال منطقه‌دست به جنایات و سرکوب فریاد دادخواهی مردم مظلوم و بی دفاع یمن می‌زنند که بر هر زن، مرد، کودک و پیر و جوان مسلمان است که در مقابل ظلم به مظلوم ایستادگی کند.
فرمانده ناحیه سپاه ساوه یکی از مظاهر ایستادگی مسلمانان در برابر ظلم ظالمان را شرکت در راهپیمایی روز قدس دانست و تصریح کرد: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس نشان‌دهنده این است که موج بیداری اسلامی، بر خلاف تصور مستکبرین، خاموش نشده است.
سرهنگ مهدی ادامه داد: روز قدس مردم ایران در کنار مردم آزاده جهان با عزم راسخ براساس رهنمودهای امام راحل و مقام معظم رهبری با صدای رسا به مردم غزه اعلام خواهیم کرد حواسمان به شما قهرمانان خواهد بود چرا که مردم فلسطین و غزه مقاومت و پایمردی کردند و نشان دادند که پای آرمان آزادی قدس شریف هستند.
وی با بیان اینکه روز قدس نشانگر آن است که فلسطین همچنان مساله اول جهان اسلام است، گفت: این جنایت‌کاران خبیث اسرائیل و آمریکا کودکان را کشته و به این عمل زشت و ننگین خود افتخار می‌کنند اما با در دست گرفتن پرچم و مشت‌های گره کرده، سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و اسرائیل از مردم مظلوم و بی‌دفاع غزه دفاع می‌کنیم و با حضور حداکثری خود در صحنه یکبار دیگر با آرمان‌های امام راحل تجدید میثاق می‌کنیم.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *