0

اقتصاد توسعه یافته محصول هم‌افزایی دولت و ملت است

اقتصاد توسعه یافته محصول هم‌افزایی دولت و ملت است
بازدید 25

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام کشمند ظهر شنبه در جلسه تبیین شعار سال با عنوان «جهش تولید با مشارکت مردم» اظهار کرد: انتخاب این شعار بیانگر اهمیت توجه به تولید ملی و نقش حیاتی مشارکت همگانی مردم در تحقق این هدفگذاری ملی است.
وی افزود: در تمام مکاتب توسعه محور جهان امروز، مردم یک ملت عنصر اصلی و محوری توسعه محسوب می‌شوند چرا که توسعه واقعی زمانی اتفاق می‌افتد که توده‌های مردم خود را در این فرایند سهیم و مسؤول بدانند.
وی خاطرنشان کرد: هنگامی که انگیزه و اراده جمعی مردم شکل بگیرد، یک نیروی خروشان و اثرگذار شکل می‌گیرد که می‌تواند بر هر مانع و مشکلی غلبه نماید.
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی کردستان تصریح کرد: حضور گسترده مردم باعث هم افزایی نیروها و تجمیع همه ظرفیت‌ها می‌شود وتجربیات جهانی گواهی می‌دهد که اقتصاد توسعه یافته محصول هم افزایی دولت و ملت است و در این مسیر هیچ دولتی بدون همکاری و هم افزایی با مردم امکان و فرصت تبدیل شدن به یک قدرت اقتصادی برتر را ندارد.
حجت‌الاسلام کشنده خاطرنشان کرد: مشارکت مردمی یک عنصر کلیدی در تحقق اهداف اقتصادی و ملی به شمار می‌رود از این رو باید از ظرفیت مردمی برای تحقق شعار سال گام برداریم.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *