0

استمرار اقدامات نظارتی از مراکز درمانی استان قم تا پایان نوروز 

استمرار اقدامات نظارتی از مراکز درمانی استان قم تا پایان نوروز 
بازدید 85

به گزارش خبرنگار مهر، مجید محبی پیش از ظهر جمعه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: اقدامات نظارتی کارشناسان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی قم تا سوم فروردین‌ماه از ۸۳ مرکز مختلف بیمارستانی، درمانگاهی و تشخیصی براساس ضوابط ابلاغی انجام شده است. معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان قم بیان کرد: در این مدت ۹ مورد بازرسی بیمارستانی، ۲۳ مورد بازرسی از درمانگاه‌های عمومی، ۱۴ مورد بازرسی از درمانگاه‌های دندانپزشکی و ۳۳ مورد بازرسی از مراکز آزمایشگاهی انجام گرفته و در ۴ مورد نیز انجام سزارین‌های تقویمی پایش و رصد شده است.
ارائه خدمات مراقبتی به ۱۲۲ مادر باردار در طرح سلامت نوروزی معاونت بهداشتی قم
مجید اصغری رییس مرکز بهداشت استان قم نیز بیان کرد: با هدف ارتقای سلامت مادران باردار و به منظور پیشگیری از بروز هرگونه اختلال در ارائه خدمت؛ در ایام تعطیلات نوروز امکان دریافت خدمات مراقبتی برای مادران باردار در سطح پایگاه سلامت امام رضا علیه السلام (واقع در خیابان امام زاده ابراهیم) و پایگاه سلامت ایمان (واقع در پردیسان) فراهم شده است.
اصغری با بیان اینکه در ایام نوروز ارائه خدمات مراقبتی مادران باردار متوقف نمی‌شود؛ افزود: سامانه ۴۰۳۰ برای پاسخگویی به سوال در مورد سلامت مادر یا جنین یا مراقبتهای ضروری در ایام بارداری و زایمان آمادگی کامل دارد.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *