0

۳۰۰ نفر به علت تصادفات در بیمارستان‌های سمنان بستری شدند

۳۰۰ نفر به علت تصادفات در بیمارستان‌های سمنان بستری شدند
بازدید 91

به گزارش خبرنگار مهر، پژمان قراییان صبح دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران به میزبانی سالن جلسات دانشگاه علوم پزشکی سمنان ضمن بیان اینکه از ۲۴ اسفند ماه فعالیت پنجم فروردین ماه ۲۴ هزار و ۸۲۴ نفر با بیمارستان‌های تحت پوشش این دانشگاه مراجعه داشتند، ابراز داشت: این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل با تعداد ۲۳ هزار نفر رشد هشت درصد را نشان می‌دهد.
وی ضمن بیان اینکه ۳۰۰ نفر از مراجعان بنا به دلیل حوادث ترافیکی در بیمارستان‌ها بستری شدند، افزود: ۲۴ هزار و ۵۲۴ نفر به دلایل دیگری غیر از سوانح بستری شدند.
مسئول ستاد نوروزی دانشگاه علوم پزشکی سمنان بابیان اینکه تعداد فوتی بیمارستان‌های تحت پوشش به دلیل سوانح رانندگی ۸.۵ درصد کاهش یافت، ابراز داشت: این آمار شامل موارد غیر تصادفی نیز می‌شود.
قراییان ضمن بیان اینکه طی مدت مذکور یک هزار و ۲۷۶ مأموریت در حوزه تحت پوشش انجام شد، تصریح کرد: از این تعداد ۲۵۸ مورد را حوادث ترافیکی و مابقی را دیگر سوانح در بر دارد.
وی ضمن بیان اینکه ۸۸۰ مورد بازرسی از اماکن عمومی برای کنترل و نظارت بهداشت نیز طی مدت مذکور در حوزه تحت پوشش انجام شد، افزود: واحدهای متخلف اخطاریه لازم را دریافت و در مواردی نیز پلمپ شدند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *