0

نیاز مخاطب به برنامه‌های سلامت‌محور/ تلاش اورژانس را روایت کردیم

نیاز مخاطب به برنامه‌های سلامت‌محور/ تلاش اورژانس را روایت کردیم
بازدید 137

فاطمه اربابیان مجری تلویزیون که این روزها در شبکه سلامت اجرا دارد درباره برنامه «استودیو سلامت» که با فضای پزشکی از ابتدای نوروز روی آنتن رفته است به خبرنگار مهر بیان کرد: برنامه «استودیو سلامت» هدف ارزشمندی دارد و تلاش می کند گوشه ای از زحمات نیروهای اورژانس را به نمایش بگذارد.
وی اضافه کرد: این برنامه در ایام نوروز به میان سفرها و دید و بازدیدها رفت و سعی کرد به مخاطبان نکات ایمنی و بهداشتی لازم را یادآوری کند تا مردم با به کارگیری این نکات از این ایام لذت ببرند و کمتر دچار بیماری و اتفاقات ناخوشایند شوند.
اربابیان درباره اینکه چقدر این برنامه ها در سبک زندگی مردم و تغییر عادت های سلامتی تاثیر دارند؟ اظهار کرد: من تا الان برنامه های مختلفی، اعم از برنامه های مختص جوانان، برنامه های صبحگاهی و پزشکی و سلامت محور داشته ام که هر کدام حال و هوای خود را داشته و مخاطب خاص خود را هم جذب کرده است. اتفاقاً بعد از حدود ۱۳ سال اجرا در این برنامه ها می‌توانم بگویم واکنش مردم به برنامه هایی با موضوعات سلامتی بسیار مثبت است و حتی خود مخاطب بیشتر پیگیر چنین برنامه هایی است.
وی در پایان درباره نیاز مردم به برنامه هایی در حوزه سلامت‌ اظهار کرد: استقبال مخاطب از این برنامه ها نشان دهنده نیازی است که در جامعه وجود دارد. از طرفی باعث می شود منِ مجری هم بتوانم بابت اجرای این برنامه ها حس رضایت داشته باشم و احساس کنم قدمی در راستای نیاز مخاطب برداشته ام.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *