0

تامین منابع مالی درمان رایگان کودکان زیر ۷ سال

تامین منابع مالی درمان رایگان کودکان زیر ۷ سال
بازدید 27

به گزارش خبرگزاری مهر، سعید کریمی، در نشست رؤسای بیمارستان‌های منتخب استان‌های تهران و البرز در تالار شهید سلیمانی ستاد وزارت بهداشت، گفت: این تجهیزات توسط وزارت بهداشت تأمین شده در حالی که خرید چنین تجهیزات پیشرفته‌ای از توان دانشگاه‌ها خارج بود اما این دستگاه‌ها تأمین و با اولویت مناطق کمتر برخوردار، در سراسر کشور توزیع شده است.
وی افزود: برای درمان رایگان کودکان زیر ۷ سال جای نگرانی نیست زیرا در جهت رفع مشکل تأمین نقدینگی بیمارستان‌ها و پرداخت مطالبات آنها، اخیراً ۱۶۸ میلیارد تومان به بیمارستان‌های اطفال پرداخت شده است ضمن اینکه برای درمان اطفال امسال توسط مجلس ردیف بودجه اختصاص یافته است‌.
معاون وزیر بهداشت با اعلام اینکه تمام اسناد مالی که بیمارستان‌ها ارسال کرده اند تا پایان اسفند تسویه شده است، گفت: سامانه کارآمد به جای قاصدک فعال شده و خوشبختانه موجب رضایتمندی پرسنل شده است. اداره بیمارستان‌ها از پیچیده‌ترین کارها است چراکه تمام اجزای یک شهر در یک بیمارستان وجود دارد و بیمارستان‌ها هیچ روز تعطیلی ندارند.
کریمی با بیان اینکه برنامه ما برای سال آینده، افزایش رضایتمندی و کرامت بیماران است، تاکید کرد: رضایتمندی بدون کسب رضایت پرسنل رخ نمی‌دهد.
معاون درمان وزارت بهداشت، با اشاره به ابلاغ دستورالعمل طرح سلامت نوروزی به دانشگاه‌های علوم پزشکی و تمامی مراکز درمانی، افزود: رؤسای بیمارستان‌ها باید شخصاً بر اجرای دقیق این دستورالعمل که نسبت به سال گذشته تفاوت‌هایی داشته، نظارت داشته باشند تا خدمات مطلوب درمانی به بیماران ارائه شود.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *