0

تحقق بسیاری از اهداف سازمان غذا و دارو در سالی که گذشت

تحقق بسیاری از اهداف سازمان غذا و دارو در سالی که گذشت
بازدید 45

به گزارش خبرگزاری مهر، در پیام نوروزی سیدحیدر محمدی، آمده است: حلول سال نو تولد دوباره طبیعت و عید فرخنده و کهن نوروز باستان، یادگار نیاکان و پیام آور دوستی، عشق و محبت است.
قرین شدن نوروز با رمضان در بهاری ترین فصل گیتی، نوید تزکیه انسان‌های شایسته از زشتی‌ها و شکوفا کننده گل‌های ایمان از گلستان جان انسان است.
در سالی که گذشت به برکت تلاش‌های شبانه روزی همکاران متخصص، متعهد و سختکوش سازمان غذا و دارو، بسیاری از اهداف و نتایجی که در مسیر حرکت سازمان ترسیم شده بود محقق گردید و قدم‌های بزرگی در جهت خدمت رسانی شایسته به جامعه برداشته شد و مبرهن است که هر موفقیت و رسیدن به اهداف تعیین شده، ثمره تلاش جمعی و پاداش همدلی تمامی ارکان آن مجموعه است.
اینجانب فرارسیدن نوروز و آغاز سال ۱۴۰۳ شمسی که به فرموده مقام معظم رهبری به نام سال “جهش تولید با مشارکت مردم” مزین شده است را به تمامی بهار سیرتان از آحاد ایرانیان در اقصی نقاط عالم گرفته تا خادمان حوزه سلامت به ویژه همکاران مشفق خود در سازمان غذا و دارو تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و از خداوند متعال می‌خواهم به برکت نام مقلب القلوبش، تمامی آنات و احوال این ملت شریف و بی نظیر را به احسن الحال تحویل نماید و در طلیعه سال نو سلامت، بهروزی و سعادت را برای ملت شریف ایران رقم زند و ما را در انجام وظایف و تکالیفی که در قبال سلامت ملت شریف ایران اسلامی بر عهده داریم، موفق گرداند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *