0

برگزاری همایش “نماز، سلامت معنوی” در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر/ گزارش تصویری

برگزاری همایش "نماز، سلامت معنوی" در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر/ گزارش تصویری
بازدید 26

همایش و دوره آموزشی “نماز، سلامت معنوی” با سخنرانی متخصص کودکان بیمارستان بهارلو و عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، استاد نمونه ستاد اقامه نماز کشور در سالن شهید بهشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.
به گزارش مفدا بوشهر،  همایش و دوره آموزشی “نماز، سلامت معنوی” با سخنرانی دکتر اصغر قربانی متخصص کودکان بیمارستان بهارلو و عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، روز دوشنبه ۱۴ اسفندماه ۱۴۰۲ در سالن شهید بهشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور کادر درمان، دانشجویان و پرسنل دانشگاه برگزار شد.

در این همایش دکتر اصغر قربانی، متخصص کودکان بیمارستان بهارلو، استاد نمونه ستاد اقامه نماز کشور و مدرس همایش در خصوص احکام نماز خاص بیماران از جمله “وضو، تیمم، وضوی جبیره‌ای و تیمم نیابتی” در شرایط مختلف اختیاری و اضطراری سخنرانی کرد.

این عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با روش‌های جذاب و ابتکاری در فضایی کاملاً شاد به تشریح طریقه اقامه نماز با توجه به وضعیت‌های مختلف بیمار، در حالت‌های “ایستاده، نشسته و خوابیده” به‌صورت تئوری و عملی و با کمک بیمار نما و کلیپ‌های آموزشی به‌ تفصیل برای شرکت‌کنندگان پرداخت که مورد استقبال بالای حضار قرار گرفت.

در ادامه دکتر قربانی با طرح پرسش‌هایی از حاضران خواست تا در این همایش به‌صورت فعال حضور داشته باشند و از شرکت‌کنندگان در پرسش و پاسخ، با اهدای هدایایی تقدیر کرد.

در این همایش ابزار و وسایل ابتکاری که در بیمارستان بهارلو تهران برای تسهیل ادای فریضه نماز بیماران و همراهان آن‌ها و کارکنان بخش‌ها در اتاق‌ها و بخش‌های بیمارستان وجود دارد به حضار معرفی و توضیحات لازم داده شد؛ و با توجه به نظرسنجی‌های صورت گرفته این همایش با رضایتمندی بسیار بالای شرکت‌کنندگان به پایان رسید.

انتهای پیام/ م. ر-۲۰۵۰

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *