0

مشت های گره کرده مسلمانان در روز قدس سکوت مجامع بین المللی را می شکند

مشت های گره کرده مسلمانان در روز قدس سکوت مجامع بین المللی را می شکند
بازدید 35

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گلستان، دکتر سعید گلفیروزی رئیس دانشگاه در پیامی ضمن محکوم نمودن حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در سوریه، از خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی گلستان جهت حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس دعوت نمود.

در این پیام آمده است:

بسمه تعالی

روز قدس یادگاری جاودان از بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) است. این روز  نه تنها برای ملت ایران بلکه برای هر انسان آزاده ای روز دفاع از حقوق ملت ستمدیده‌ای است که غاصبان و زورگویان می خواهند صدای به ‌حق آنان را درسینه خفه کنند.

رژیم جعلی و جنایتکار صهیونیستی با حمایت مستکبران به ویژه آمریکا، نقشه شومی در منطقه پیاده کردند که ماحصل آن تشدید تروریسم و جنگ های فرقه ای و مذهبی بوده است، این رژیم آپارتاید با زیر پاگذاشتن تمامی اصول حقوق بین الملل و مرزهای انسانی و حقوق بشری از جمله در نابودی و تخریب بیمارستان شفا و جنایات وحشیانه در آن و با سرپوش گذاشتن بر آنها حاشیه امنی ایجاد کند، اما روز جهانی قدس، ابتکاری بی نظیر برای برهم زدن تداوم زورگویی و فریبکاری دولت های مرتجعی است که امروز هم پیمان رژیم صهیونیستی شده اند.

همچنین  اقدام ذلیلانه و زبونانه رژیم شرور و جنایتکار صهیونیستی در حمله موشکی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه در روز شهادت امیرالمومنین حیدر کرار – علیه السلام – که به شهادت مستشاران سرافراز کشورمان انجامید، بیش از آن که برای این رژیم رو به سقوط، امتیازبخش باشد، مایه ننگ و رسوایی این مفسدان است.

مطمئناً جامعه بزرگ دانشگاه علوم پزشکی گلستان متشکل از اساتید، کارکنان و دانشجویان معزز ضمن محکومیت این اقدام رژیم صهیونیستی، همچون سالیان گذشته در حمایت از آرمان قدس شریف و اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین، حضوری چشمگیر و پرشور در راهپیمایی های روز جهانی قدس که در سراسر کشور برگزار می شود خواهند داشت.

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان از عموم  استادان، دانشجویان و کارکنان عزیز دانشگاه دعوت می کنم برای پشتیبانی از حقوق تاریخی ملت فلسطین و کرامت انسانی آنها و همچنین افشای نقشه‌‏های شوم رژیم صهیونیستی و همپیمانان مرتجع آن در منطقه، در راهپیمایی روز جهانی قدس، بطور گسترده حضور و مشارکت داشته باشند تا پیام ملت ایران در دفاع از ملت مسلمان فلسطین در منطقه و جهان طنین انداز شود.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *