0

قدردانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان از خدمات مجموعه سلامت در ایام نوروز ۱۴۰۳

قدردانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان از خدمات مجموعه سلامت در ایام نوروز ۱۴۰۳
بازدید 45

وبدا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی چهارمحال و بختیاری در پیامی از خدمات مجموعه سلامت در ایام نوروز ۱۴۰۳ تقدیر کرد.

به گزارش وبدا، در پیام دکتر محمدحسین اعرابی آمده است:

“من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق؛

بهار ۱۴۰۳ امسال مقارن با بهار قرآن، ایامی دلپذیر و سرشار از معنویت را با خود برای ایرانیان به ارمغان آورد و بهار، رنگ و بویی دلنشین تر از هر سال داشت. ایامی که در مجموعه سلامت استان به رسم هر سال، در نوروز ۱۴۰۳ نیز با ایثار فرزندان خانواده سلامت و حضور فعالانه در این ایام، قرین با واژه مقدس «خدمت» تعبیر شد و همکاران مجموعه سلامت استان در تمامی عرصه های سلامت مردم و مسافران نوروزی، توانستند با کوشش خستگی ناپذیر خود، سرآغازی نیکو را برای امسال رقم بزنند.

در پایان این ایام، بر خود لازم می دانم همت و تلاش ستودنی شما همدلان و همراهان صدیق خانواده سلامت استان را پاس داشته و این روحیه متعهدانه شما عزیزان را که بی شک مهم ترین سرمایه مجموعه سلامت استان است، صمیمانه ارج نهم.

نظام سلامت ایران اسلامی و خانواده دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد به خود می بالد از چنین فرزندان کوشا و پرتلاشی که تحقق رسالت های متعالی این عرصه را بر هر امری مرجح دانسته و در پایبندی به مسئولیت خطیر تامین حداکثری سلامت جامعه، بی دریغ نقش آفرینی می کنند.

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما مومنان روزه دار در این ایام معنوی، سالی خوش و سرشار از سلامت، برکت و معنویت را برای تمامی آحاد جامعه و به ویژه شما دست اندرکاران ارجمند مجموعه سلامت استان، خواستارم.”

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *