0

باشگاه بدنسازی زیرزمینی در اصفهان پلمب شد

باشگاه بدنسازی زیرزمینی در اصفهان پلمب شد
بازدید 24

سرهنگ مسعود طریفی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در راستای طرح نظارت بر اماکن و صنوف و برخورد با واحدهای صنفی متخلف، مأموران پلیس در سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی استان از راه اندازی و فعالیت غیرمجاز یک باشگاه بدنسازی در شهر اصفهان مطلع و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: در این راستا مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی به این واحد صنفی اعزام و با توجه به محرز شدن تخلفات صنفی و اقدامات غیر مجاز صورت گرفته در این باشگاه، حسب دستور قضائی نسبت به پلمب محل اقدام کردند.
سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشاره به اینکه در این رابطه پرونده تشکیل و متصدی باشگاه برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی معرفی شد از شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت غیر قانونی در اماکن و واحدهای صنفی مراتب را در اسرع وقت از طریق تماس با مرکز فوریت‌های ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *