0

کشف انبار کارتخوان‌های قاچاق در تهران

کشف انبار کارتخوان‌های قاچاق در تهران
بازدید 50

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ مهدی افشاری درباره جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با انجام اقدامات فنی و پلیسی، موفق به کشف محل فروش دستگاه‌های کارتخوان قاچاق در محدوده غرب تهران شدند. رسیدگی به این پرونده در پی انجام اقدامات اطلاعاتی در دستورکار ماموران قرار گرفت و آنان در جریان تحقیقات اولیه خود متوجه شدند که تعداد زیادی دستگاه کارتخوان قاچاق در دفتری در میدان دهکده المپیک دپو شده و درحال فروش است.
افشاری افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی اقدام به هماهنگی با مقام قضایی کرده و مجوزها لازم را نیز دریافت کردند. در ادامه نیز در محل این ساختمان حاضر شده و در جریان بازرسی از آن مشاهده کردند که محل مذکور یک ساختمان مسکونی است که مقادیری دستگاه کارتخوان قاچاق در آن دپو شده و فاقد هرگونه اسناد و مدارگ گمرکی است. 
وی با بیان اینکه از محل این دفتر تعداد ۷۲۳ دستگاه کارتخوان به مارک‌های pax و newland که محصول کشور چین بود، کشف و ضبط شد، گفت: در این خصوص پرونده قضایی تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی شد.
به گفته رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از یک میلیارد تومان اعلام کردند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *