0

هشدار به تهرانی‌ها؛ این دو بزرگراه خطرناک هستند

هشدار به تهرانی‌ها؛ این دو بزرگراه خطرناک هستند
بازدید 27

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، سرهنگ رابعه جوانبخت در خصوص بزرگراه‌های خطرناک و حادثه ساز تهران گفت: رتبه اول کل تصادفات در شهر تهران در سه ماهه سال جاری (۱۴۰۳) به بزرگراه آزادگان اختصاص پیدا کرده است.
وی بیان داشت: بعد از بزرگراه آزادگان، بزرگراه امام علی (ع) و در رتبه سوم خیابان ولیعصر (عج) که یک معبر شریانی درجه اول است و ترددهای بسیاری در آن به صورت روزانه صورت می‌پذیرد اختصاص دارد.
رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: دو معبر بزرگراهی و یک معبر شریانی درجه اول بیشترین آمار تصادفات شهر تهران را بر اساس محل وقوع در بهار ۱۴۰۳، به خود اختصاص داده‌اند.
سرهنگ جوانبخت افزود: در بررسی صورت گرفته از تصادفات فوتی شهر تهران در بازه زمانی بهار ۱۴۰۳ دریافتیم که بیشترین سهم، به تصادفاتی مربوط می‌شد که سرعت عامل آنها بوده است و همه این تصادفات در معابر بزرگراهی شکل گرفته است.
وی گفت: در یک فقره از این تصادفات سواری در مسیر شمال به جنوب بزرگراه صیاد به موازات یک کامیون در حال حرکت بوده که سرنشین عقب این سواری که یک خانم بوده سر خود را از حد معمول بیشتر به بیرون آورده و متأسفانه پس از برخورد با گوشه کامیون منجر به فوت وی می‌شود. که این رفتار اشتباه ترافیکی می‌تواند حادثه ساز شود.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *