0

ترافیک سنگین در محور چالوس و آزادراه تهران – شمال

ترافیک سنگین در محور چالوس و آزادراه تهران - شمال
بازدید 45

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز مدیریت راه‌های کشور، آخرین وضعیت محورهای شمالی نشان می‌دهد که محور چالوس، مسیر جنوب به شمال حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و آزادراه تهران-شمال مسیر جنوب به شمال حدفاصل تونل ۱۷ تا شهرستانک و محدوده تونل البرز دارای ترافیک سنگین است.
براساس این گزارش، تردد در محورهای هراز و فیروزکوه و آزادراه قزوین – رشت مسیر (رفت و برگشت) روان است. ضمن اینکه محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.
آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورهای کشور بیانگر ترافیک سنگین در آزادراه تهران – قم محدوده بهشت زهرا است. همچنین براساس آخرین وضعیت جوی، در برخی محورهای استان‌های کرمان، کردستان و فارس بارش باران را داریم.
محور شریانی خرم آباد – پل دختر تا اطلاع بعدی مسدود خواهد بود و تردد از محور جایگزین خرم آباد – کوهدشت و آزادراه خرم آباد – پل زال صورت می‌گیرد. همچنین محور غیرشریانی هشتگرد به طالقان نیز مسدود است.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *