0

درخشش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در عرصه برنامه‌سازی رویدادهای انتخابات در سطح کشور

درخشش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در عرصه برنامه‌سازی رویدادهای انتخابات در سطح کشور
بازدید 27

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در عرصه برنامه‌سازی رویدادهای انتخابات در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور خوش درخشید.
دبیر ستاد مشارکت حداکثری دانشگاهیان نظام سلامت استان بوشهر در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از افتخارآفرینی نظام سلامت استان بوشهر در راستای تولید محتوا، پوشش اخبار مرتبط با انتخابات و نوآوری و خلاقیت در زمینه آفرینش‌های هنری در آوردگاه عظیم انتخابات یازدهم اسفندماه خبر داد.

به گزارش مفدا بوشهر، حامد یوسفی ضمن اعلام این خبر افزود: طی رتبه‌بندی صورت پذیرفته از سوی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر جزء ۱۵ دانشگاه منتخب و در ردیف دانشگاه‌های علوم پزشکی تبریز، اردبیل، قم، مازندران و… قرار گرفت.

مدیر تعالی فرهنگی و فعالیت‌های فوق‌برنامه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از تاکیدات رییس دانشگاه مبنی بر گفتمان سازی مقوله انتخابات در سطوح مختلف نظام سلامت استان تشکر و قدردانی کرد.

وی از تولیدات رسانه‌ای مرتبط با انتخابات توسط محمد روزگار مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه (مفدا) که منجر به کسب این افتخار گردید تشکر و از آفرینش‌های هنری مبتنی بر مشارکت خانواده بزرگ نظام سلامت استان بوشهر در انتخابات یازدهم اسفندماه توسط کلیه اعضاء هیئت‌رئیسه مشترک دانشگاه و مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/ م. ر-۲۰۵۰

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *