0

رئیس دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: پسماند از مهم‌ترین تهدیدکننده‌های سلامت شهرستان دشتی است

رئیس دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
پسماند از مهم‌ترین تهدیدکننده‌های سلامت شهرستان دشتی است
بازدید 34

رئیس دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: پسماند از مهم‌ترین تهدیدکننده‌های سلامت حال حاضر شهرستان دشتی است.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی، دکتر عیسی صفوی در چهارمین مجمع سلامت شهرستان دشتی افزود: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تامین ۲۵ درصد از سلامت جامعه را بر عهده دارد و ۷۵ درصد دیگر مربوط به عملکرد سایر نهادها و سازمان‌ها است.

وی بیان کرد: چهارمین مجمع سلامت شهرستان دشتی با فوریت سه موضوع امنیت سلامت غذایی و محصولات کشاورزی، پسماند و سگ‌های بلاصاحب تشکیل‌شده است.

دکتر صفوی در خصوص پسماند اظهار داشت: تهدیدکننده‌ای مانند پسماند به نزدیک‌ترین فاصله تا محیط‌زیست شهری رسیده است و از طرفی باعث افزایش فرسایش خاک در کشور شده است به‌گونه‌ای که کشور در مقام دوم فرسایش خاک در جهان قرارگرفته است.

رئیس دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تاکید کرد: کارگروه ملی جهت پسماند در سطح کشور تشکیل شود.

چهارمین مجمع سلامت شهرستان دشتی با حضور فرماندار دشتی، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رئیس دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتی و سایر ادارات و سازمان‌ها در دشتی برگزار شد.

انتهای پیام/ ا.ح ۳۰۴۰

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *