0

برگزاری بیست‌ویکمین نشست بچه‌های رستا با حال و هوای انتخابات

برگزاری بیست‌ویکمین نشست بچه‌های رستا با حال و هوای انتخابات
بازدید 17

به گزارش خبرگزاری مهر، بیست و یکمین نشست «بچه‌های رستا» توسط مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۸، سراغ اولویت‌های نوجوانان برای رشد و پیشرفت ایران رفته و نیم‌نگاهی به انتخابات اخیر دارد.
این جلسه حال و هوای انتخاباتی داشته و با شعار «اگر شما رئیس جمهور بودید …» ویژه نوجوانان برگزار می‌شود. محور اصلی این ویژه برنامه، گفت‌وگوی نوجوانان درباره انتخابات و اولویت‌های نوجوانان برای رشد و پیشرفت ایران است.
انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در شرایطی برگزار شد که بخش مهمی از شرکت‌کنندگان در آن جوانان و رای اولی‌ها بودند. انتظارات و خواسته‌های آنان از رییس جمهور منتخب موضوع مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
دختران نوجوان فعال فرهنگی مسجد امام حسین (ع) منطقه ۸ شهرداری، مهمان اصلی این ویژه برنامه هستند و در گفت‌وگویی دوستانه درباره موضوع مذکور صحبت می‌کنند.
بیست و یکمین نشست «بچه‌های رستا» دوشنبه ۱۸ تیر از ساعت ۱۶ در مسجد امام حسین (ع) واقع در نارمک، انتهای خیابان گلستان، داخل ۴۶ متری ثانی برگزار می‌شود.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *