0

خبر خوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری در آستانه سال نو

خبر خوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری در آستانه سال نو
بازدید 26

وبدا؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان چهارمحال و بختیاری از پرداخت ۲۱۰ میلیارد تومان از مطالبات پرسنل فقط در اسفندماه ۱۴۰۲ خبر داد.

به گزارش وبدا، دکتر محمدحسین اعرابی در تشریح این خبر اظهار داشت: با توجه به همزمانی ماه مبارک رمضان و تعطیلات نوروز مجموعه مدیریتی دانشگاه ضمن شناسایی مطالبات پرسنلی در پایان سال مالی، پرداخت های پرسنلی را در جهت رفاه حال همکاران شاغل و زحمتکش در مجموعه دانشگاه را در اولویت قرار داد.

وی افزود: بر این اساس با پیگیری های مستمر و اخذ اعتبارات از مجموعه وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کل کشور در پایان سال مطالبات کارکنان شاغل دانشگاه در حد قابل قبول در اسفندماه پرداخت گردد.

دکتر اعرابی گفت: در مجموع مبلغ ۲۱۰ میلیارد تومان اعتبار در اسفندماه صرف پرداخت مطالبات پرسنلی شد.

وی ادامه داد: پرداخت دو ماه کارانه پزشکان ، پرداخت سه ماه تعرفه پرستاری ، پرداخت ۳ ماه اضافه کار برای پرسنل شاغل در کلیه بیمارستان های استان، پرداخت حق لباس مربوط به سال ۱۴۰۱،پرداخت حق غذا برای سال ۱۴۰۱ و پرداخت ۶ ماهه ابتدایی کارانه پرسنل بهداشتی از جمله پرداخت های پرسنلی در روزهای پایانی سال ۱۴۰۲ بود.

دکتر اعرابی تصریح کرد: با توجه به معوقات زیاد مربوط به تعرفه های پرستاری در بیمارستان های استان، در چهارماهه گذشته پرداخت تعرفه پرستاری در اولویت کار مجموعه مدیریت دانشگاه قرار گرفت به گونه ای که بخش قابل توجهی(نزدیک ۱۲ ماه) از تعرفه معوقه پرستاری پرداخت گردید.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: به لطف خداوند و تلاش و پیگیری های لازم در سال ۱۴۰۳ پرداخت های پرسنلی به صورت منظم تر پرداخت گردد..

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *